fbpx

בחודשים האחרונים צפינו כולנו בעשרות שעות של מפגשי זום, עם ניתוחים כאלה ואחרים על המצב, תחזיות והערכות, חלקן מעניינות וחשובות ממש, חלקן קצת מנותקות מהמציאות.

במקביל להערכות האופטימיות יותר או פחות, כולנו, האנשים העוסקים בתיירות, בארץ ובעולם, צריכים בימים אלו לעשות התאמות, שיתנו להן מענה להכנסה במיידי, עם עדיפות לכאלו שישרתו אותנו גם בימים הטובים שיגיעו שבהם נראה תיירים. אז ריכזתי לכם כמה המלצות, שתוכלו לאמץ במיידי, להתאמת המוצר התיירותי שלכם למצב החדש. מוזמנים לאמץ מה שמתאים לכם:

  1. תיירות פנים, ברור זה מה שיש עכשיו. בואו נתרכז בטוב! יש כאן עכשיו 9 מיליון ישראלים שלט הולכים לשום מקום אז בואו נייצר להם חבילה טובה בעלת ערך גבוה תמורת הכסף שלהם. טיולים שהם לא יכולים לעשות לבד, או שיותר קל לעשות עם קבוצה. חשוב לזכור שגם נמל תל אביב לא התחיל עם עשרות אלפי התיירים מחו"ל. אם נשקיע עכשיו בהמלצות טובות בטריפאדוייזור, כשיבואו התיירים מחו"ל יוכלו להכיר אתכם דרך ההמלצות המעולות שתקבלו!
  2. טיולים ברכבים פרטיים לזוגות ולמשפחות כבר יש לכם? במגבלות משרד הבריאות זה הכי נוח. מניסיון החודש האחרון סגרתי 2 טיולים כאלה לנתיב העשרה לבקעת הירדן, ב 30 משתתפים ויכולנו לרשום עוד אילו רצינו.

 

3. טיול יומי מאפשר לאנשים לחזור בסוף היום הביתה למקום הבטוח והנקי שלהם. הציעו טיולים שמתאימים לקונספט הזה ולמזג האויר.

 

4. סיורי טעימות זה הטרנד היום! בנו סיור טעימות באזור שלכם, נישנושים בחנויות בעמידה עם אפשרות לשלב קניות זה WIN-WIN-WIN לכם, למטיילים ולסוחרים. גם מצטלם טוב ומביא עוד טיולים!

5. טיולים אצל חקלאים מאפשרים למטיילים שלכם להרגיש חלק במאבק החקלאים לשרוד ויחד עם זאת ליהנות מרכישה של פירות וירקות ישירות מהחקלאים. שלבו בטיול שלכם ביקור וטעימות, עם או בלי קטיף עצמאי. תנו למטיילים שלכם זמן לשאלות על חיי החקלאים וכמובן זמן לקניות!

6. שלבו בטיול שלכם אירוח ביתי. אנשים אוהבים לשמוע סיפורים של אנשים. יש הרבה אנשים המארחים בבתיהם ויש אפשרות לשבת אצלם על הדשא או על המרפסת, ליהנות מאירוח עם כיבוד קל וסיפור במגבלות משרד הבריאות. אם גם אתם יכולים לארח בביתכם אני בטוחה שהמטיילים שלכם ישמחו להתארח אצלכם. רוצים לשמוע עוד? דברו איתי ואספר לכם איך עושים את זה.

7. אנשים מחפשים היום חוויות להזמין הביתה או לעשות בסביבה הקרובה להם. חפשו להם משהו שאתם יכולים לעשות בכל מקום. איזו חוויה תוכלו לייצר להם או לשלב בחגיגות יומולדת או ביום כיף?

8. טיול ערב מתאים ממש למזג האויר שיהיה כאן בחודשים הקרובים ומתאים גם לאנשים עובדים. צאו עם הצעות לסיורי ערב, סיורי שקיעה בטבע או באזורים אורבנים. טיולי סליחות וטיולים בקברי צדיקים, סיורי עששיות וסיורים לאורך החוף, כל אלו מתאימים מאוד גם לקבוצות קטנות וניתן להציע אותם על בסיס קבוע, ליחידים שיצטרפו לקבוצה או לקבוצות.

 

9.  כולם היום בזום אז חפשו זום שבו תוכלו לספר בו את הסיפור שלכם ולקדם דרכו את הסיפור שלכם, באופן שיקבל תהודה של מאות אנשים. אני עשיתי את זה בזום ב"סלון של רונית שפירא". אם יש לכם סיפור טוב דברו איתה 0544975451 תגידו לה שאני שלחתי אתכם 🙂  אם אתם מכירים מקומות טובים ממש לחשיפה ספרו לחברים.

 

10.  אל תשכחו לתת את האפשרות לבטל ברגע האחרון. אנשים לא ינצלו את זה אבל זה יתן להם הרגשה טובה שהם יכולים להתחרט אם יקרה משהו ברגע האחרון.

מקווה שתקבלו השראה מההמלצות הללו.

מי מכם שרוצה גם המלצות שיווקיות מוזמן לפנות אלי בשמחה 054-2550505 יעל קורלנדר

0 Comments

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

All rights reserved © 2018

Log in with your credentials

או    

Forgot your details?

Create Account