גלריית תמונות
Base
שם מלא

יעל קורלנדר – PLP

שם מלא באנגלית

Yael Kurlander – People Love People

שפה

English, עברית

Country

Israel

ישוב

הרצליה

City

Herzliya

תיאור

יעל קורלנדר – אנשים אוהבים אנשים
שמי יעל קורלנדר, אני נשואה לחמי ואמא של קרן וברק.
אני אוהבת לטייל בעולם ובשלב מוקדם יחסית בטיולים שעשיתי הבנתי שהדבר שאני הכי אוהבת זה להכיר אנשים, להיכנס לבתים שלהם ולשמוע על אורח חייהם. זה התחיל בטיול שעשינו בסין, שבמהלכו התארחנו אצל משפחה סינית מקסימה בעיר העתיקה של בייג'ין, שתינו אצלם תה ושמענו על החיים שלהם, הילדים, החלומות, הקשיים, והמסורת. זה היה ה WOW Moment של הטיול שלנו ומכאן הדרך הקצרה למסקנה שבוודאי ישנם אנשים רבים נוספים שיכולים למצוא עניין רב כמתארחים אצל אנשים בבתיהם.
מאז אותה חוויה, התחלתי בהקמה וליווי של קהילת "נשים וסיפורים בירושלים", עבור עיריית ירושלים ומשם אני ממשיכה לכל הארץ ומקומות רבים נוספים בעולם.
חיידק התיירות תפס אותי בשנת 2004, כשהקמתי את מחלקת השיווק של "סמייל שירותי תיירות" עבור "לשכת מארגני תיירות נכנסת". משם המשכתי להקים את חטיבת השיווק של בית התפוצות. מאז שסיימתי שם ב 2011 אני מתמחה באירוח הביתי, כולל – הכשרה, כתיבת תוכן החוויה, שיווק וליווי מלא.
בתחילת דרכי שירתתי כסרן בחיל האוויר במחלקת יחסי הציבור ובהמשך עבדתי במשרדי פרסום והשלמתי תואר שני בתקשורת פוליטית באוניברסיטת תל-אביב.
כיום, החלום שלי הוא להדביק בחיידק התיירות את כל מי שרוצה להתפרנס מתיירות. מה שצריך בשביל זה בעיקר לאהוב אנשים ולכן העסק שהקמתי נקרא "אנשים אוהבים אנשים" שהוא, לדעתי, הבסיס להצלחה בעשייה התיירותית.
מוזמנים להצטרף לחוויה שלי לארח, להתארח או לעשות את שניהם באהבה.

אתם מוזמנים לביתי לשמוע על קהילת "אנשים אוהבים אנשים" והרעיון שעומד מאחוריה. על כוס קפה או תה אספר לכם כיצד ניתן לפתוח עוד ועוד קהילות שלנו בעולם ואיך זה מקדם דיאלוג בין תרבותי ומצמצם פערים בחברה. פרטים נוספים בלינק https://web.minicard.co.il/card/yael-kurlander או התקשרו 0542550505

תיאור באנגלית

Yae kurlander – People Love People
I am invited you to hear about the "People Love People" community and the idea behind it. On a cup of coffee or tea I will tell you how to open more and more of our communities in the world and how it promotes intercultural dialogue and reduces gaps in society.

You are invited to hear about the "People Love People" community and the idea behind it. On a cup of coffee or tea I will tell you how to open more and more of our communities in the world and how it promotes intercultural dialogue and reduces gaps in society.
For more details-  https://web.minicard.co.il/card/yael-kurlander
or call: +972-54-2550505